Údržba

Po vystavaní disc golfového ihriska naša práca určite nekončí. Chceme aby o Váš areál a disc golfové ihrisko bolo dobre postarané, a preto s prípadnou údržbou sa na nás môžete vždy obrátiť. O tú sa Vám náš Hurra Disc Team veľmi rád postará a zabezpečí ju podľa Vašich predstáv.

Údržba disc golfového ihriska sa líši od cieľovej skupiny, pre ktorú bolo ihrisko navrhnuté. Tým sa majú na mysli rozdielne nároky na kvalitu fairways (plôch medzi miestom odhodu a košom). Profesionálne ihrisko si určite bude vyžadovať lepšie upravené povrchy ako tomu bude u ihriska určeného pre širšiu verejnosť. Samozrejme, neskúšajte to prirovnať k povrchom, s ktorými sa stretnete v klasickom golfe. Tak upravené plochy naozaj nie sú potrebné.

Celá údržba pozostáva z pokosenia danej plochy raz za niekoľko týždňov (až mesiac). V prípade inštalovania odpadkových košov, tie je potrebné občasne vysypať. Konkrétne prvky ihriska (koše a značky) sú špeciálne navrhnuté aby odolávali všetkým poveternostným podmienkam, takže tie sú prakticky udržiavané sami. Podľa zvoleného typu odhodiska (betón, umelá tráva, dlažba, prírodné, …), je potrebné prispôsobiť údržbu, ktorá je taktiež minimálna až prakticky žiadna.


© HURRA DISC s.r.o., Všetky práva vyhradené | Webové stránky od AiVision, s.r.o. - e-shop riešenie AiShop