Partneri

Drevoslov, s.r.o. - ponúka realizáciu kvalitných drevostavieb na kľúč. Predmetom činnosti je výstavba zrubových konštrukcií - domy z dreva, drevenice, zruby, chaty, pergoly, altánky, záhradný nábytok a mnoho ďalších. Neváhajte a nechajte pretvoriť Váš sen drevodomu do reality niekým, kto drevu naozaj rozumie.

Drevoslov

Aquacity Poprad - aquapark vo Vysokých Tatrách je ideálnym miestom pre letnú aj zimnú dovolenku, firemné akcie a podujatia, dokonalý relax a oddych.

Aquacity Poprad

Penzión Sant Bernard *** - penzión je vybudovaný v unikátnom rakúskom dizajne, pri ktorom Vás upútajú najmä kamenné obklady vonkajšej fasády z prírodného pieskovca, masívne drevené balkóny, po ktorých sa v letných mesiacoch ťahajú desiatky farebných muškátov, vyrezávané drevené stropy či mnoho umelecky kovaných doplnkov a samozrejme mnoho ďalších zaujímavostí z nášho prostredia. Tento príjemný rodinný penzión v tichom pokojnom prostredí malebnej obce Turecká priamo v chránenej krajinej oblasti Veľká Fatra splní všetky Vaše očakávania.

Penzión Sant Bernard

Hotel Partizán **** - ubytovanie, dovolenka, wellness pobyty, svadby, oslavy, kongresy, golf a mnoho ďalších možností v lone prírody Nízkych Tatier.

Hotel Partizán ****

Wellness hotel Bystrá *** - rodinný wellness hotel ponúka ubytovanie, bazén, vodný a saunový svet v nádhernom prostredí Nízkych Tatier s priamym výhľadom na Chopok.

Wellness hotel Bystrá ***

Jairo Outdoor - splavy, rafting, teambuilding - čo všetko znamená výraz outdoor? Za dverami? Vonku? Pre nás jedno podstatné. Návrat do prírody, zážitky, ktoré doma na gauči nezažijeme, vietor do plachiet a krídel, slnko a dážď, prekonávanie všedných hraníc a často aj samého seba a objavovanie nevšedných miest a zážitkov.

Jairo Outdoor

SKI Apartmány Makov - je ideálne prostredie na firemné školenia alebo semináre. Apartmány sú komfortne a účelovo zariadené, s dostatkom odkladacieho priestoru. Sú vhodné na rekreačné pobyty, ako aj pre rodiny s malými deťmi.

SKI Apartmány Makov

Chata Zinka - prekrásne prostredie juhu Nízkych Tatier v zime aj v lete je ideálnym prostredím pre dovolenku strávenú v horách. V okolí obce Mýto pod Ďumbierom nájdete mnoho možností pre ľahšiu ale aj náročnejšiu turistiku. Rôzne športové aktivity a služby pre Vaše pohodlie sú tu pre Vás počas celého roka. Vašu dovolenku Vám spríjemní ubytovanie v Mýte pod Ďumbierom v 6 štýlových apartmánoch v Chate Zinka.

Chata Zinka

Infocentrum Ďumbier - slúži na podávanie aktuálnych informácií o regióne, obci, turistických zaujímavostiach a aktualitách v regióne. V infocentre taktiež získate aktuálne informácie o službách, ubytovaní, gastronomických zariadeniach, atrakciách a programe pre letnú a zimnú sezónu s možnosťou zakúpenia suvenírov, darčekov a pamiatkových predmetov.

Infocentrum Ďumbier

Relax centrum pri Soľnej jaskyni - v jaskyni je unikátna mikroklíma vyznačujúca sa absolútnou bakteriálnou čistotou a vzduchom, ktorý je vďaka soli nachádzajúcej sa v jaskyni, obohatený o minerály a stopové prvky, ktoré majú priaznivý vplyv na psychiku, zdravia detí i dospelých.

TopSki Šport - internetový obchod TopskiSport.sk Vám ponúka športové komponenty pre efektívne využitie voľného času, ale ja pre profesionálne účely. Naša ponuka športových potrieb začína pri bicykloch, kde nájdete Corratec, Vedora či KTM bicykle. Rozhodne sme mysleli aj na nadšencov kolieskových korčúľ či lyží, ktorí nájdu svoje obľúbené komponenty práve v týchto kategóriách. Vychádzky v lese či v prírode sa môžu stať oveľa príjemnejšou aktivitou, ak začnete využívať na to potrebnú obuv. Topánky nielen na hory, ale aj na bežné prechádzky v prírode sú rozhodne vítané u mnohých mužov, ale aj žien. Do značkových ruksakov si môžete zabaliť jedlo či potrebné veci, ktoré Vám vďaka nepremokavým materiálom nezvlhnú. Rôzne doplnky ako merače či lampy nájdete v poslednej sekcií.
TopskiSport je jednoducho internetový obchod pre každého nadšenca športovania. Kladieme dôraz najmä na samotnú kvalitu ponúkaných produktov, ale aj na ich využitie nielen profesionálnymi športovcami. Naša ponuka je vhodná ľudí, ktorým športovanie nie je cudzie a radi vyvíjajú aktivitu. Pre svoj obľúbený šport však potrebujú adekvátne komponenty, ktoré im vieme ponúknuť a dať k dispozícií. TopskiSport je rozhodne tá správna voľba!Lyžiarske oblečenie pre deti má v ponuke aj webová stránka SUWIsport. Detské lyžiarske oblečenie je vhodné pre deti rôznych vekových kategórií, nevynímajúc najmenších lyžiarov. Tento typ oblečenia je adekvátne jemný a pohodlný, pričom deti sa v ňom cítia veľmi komfortne. Jeho najdôležitejšou vlastnosťou je nepremokavosť, ktorá ochráni dieťa pred sústavným snežením a taktiež hrúbka samotnej bundy či nohavíc dokáže ochrániť od chladu a zimy, ktorá na svahu rozhodne panuje.
Lyžiarske oblečenie pre deti by malo mať celý rad odkladacích priestorov, ktoré deti veľmi radi využívajú na prenášanie menších vecí. Nájdete tu tak priestor pre skipas či mobilný telefón, ktorý je už bežnou súčasťou detí. Všetko oblečenie vhodné na lyžovanie nie je príliš ťažké na to, aby sa nedalo nosiť aj po celý deň na svahu. Taktiež je adekvátne pružné, aby sa v ňom dalo dobre pohybovať a deti neboli v lyžovaní obmedzené. SUWIsport Vám ponúka len oblečenie, ktoré je u detí veľmi obľúbené. Pre nich je taktiež dôležité farebné prevedenie, na ktoré dbáme a snažíme sa o čo najpestrejšie farby pre našich malých lyžiarov.Lyžiarske bundy sú nevyhnutnou súčasťou lyžiara. Ich vlastnosti Vás dokážu ochrániť pre chladom a taktiež sa nemusíte obávať premokavosti. Rozhodne sa v nich však môžete plnohodnotne hýbať bez obmedzenia, pričom ich nosenie Vás neobťažuje.
Bundy na lyžovanie sú v ponuke aj od ZimnyOutlet. Takéto bundy majú všetky vyššie uvedené vlastnosti, pričom si stačí vybrať vhodnú veľkosť a farebné prevedenie, ktoré je tiež rozhodujúce. Množstvo odkladacích priestorov na bundách nahovára, že v nich môžete mať hneď niekoľko drobností, ako sú mobilný telefón ši skipas. Strihom sú si všetky bundy dosť podobné. Taktiež všetky sa vyrábajú z takmer identických materiálov, ktoré sú v praxi overené a sú najvhodnejšie práve pre tento účel. Lyžiarska bunda by mala rozhodne patriť aj do Vašej výbavy na lyžovanie. Prezrite si našu webovú stránku alebo sa priamo zastavte u nás!

© HURRA DISC s.r.o., Všetky práva vyhradené | Webové stránky od AiVision, s.r.o. - e-shop riešenie AiShop