Chcete vyskúšať niečo nové? Chcete vyskúšať discgolf?

Výrobcovia diskov vyrábajú disky pre každú situáciu, s ktorou sa môžete stretnúť od miesta odhodu až po koniec jamky (kôš). Či už hráte na priestrannom disc golfovom ihrisku alebo vzúženom priestore plnom prekážok, vždy ja na výber zobrovskej škály diskov scieľom vyhovieť konkrétnemu hodu.

Zapožičanie DISKOV

Ponúkame k zapožičaniu širokú škálu diskov (Distance driver, Fairway driver, Mid-range, Purr and Approach, Rekreačné diky). V spojení so zapožičaním discgolfového koša si nemusíte robiť žiadne starosti o výbavu a smelo môžete zorganizovať zaujímavú akciu pre svojich priateľov, párty, promo akciu a podobne.

Zapožičanie DISCGOLOVÉHO KOŠA

Discgolfový kôš a iné príslušenstvo je pre mnohých, ktorí chcú začať  s discgolfom, celkom vysoká investícia, najmä pre tých ktorí nevedia, či ich tento šport bude baviť. Z toho dôvodu je tu pre Vás HurraDisc požičovňa. Zapožičiavame discgolfové koše pre fyzické osoby, školy, lyžiarske strediská, hudobné festivaly alebo iné udalosti.

MOBILNÝ DISCGOLF BALÍK

Mobilný Discgolf Balík je balík našich služieb zahŕňajúci zapožičanie kompletnej výbavy a inštruktora discgolfu, ktorý pre Vás pripraví ihrisko a bude sa Vám venovať.

INŠTRUKTOR DISCGOLFU

Ak neviete ako na to, radi Vám poskytneme asistenčné služby nášho inštruktora. Navedie Vás tým správnym smerom, vysvetli techniku hodu diskom a pravidlá discgolfu.

HurraDisc Požičovňa     HurraDisc Požičovňa

Pre bližšie informácie o zapožčaní nás neváhajte kontaktovať:
Tel.: 0917 554 499 / 0918 695 455
E-mail: info@hurradisc.sk
Web: www.hurradisc.sk

Hurra Disc Facebook

© HURRA DISC s.r.o., Všetky práva vyhradené | Webové stránky od AiVision, s.r.o. - e-shop riešenie AiShop